بیمه دندانپزشکی رشت

دندانپزشکی با بیمه رشت

باتوجه به بالا بودن هزینه های دندانپزشکی با دریافت بیمه می توانید برای انجام خدمات دندانپزشکی از تخفیف برخوردار شوید .اگر به دنبال بیمه دندانپزشکی رشت هستید دکتر یاسمن صادقی ، دکتر متخصص ایمپلنت در رشت  در کلینیک خود انواع بیمه های دندانپزشکی از جمله سامان ، کوثر ، نیروهای مسلح را ارائه می دهد .

دندانپزشکی با بیمه سامان

کادر کارشناسی بیمه سامان با برخورداری از تحصیلات دانشگاهی و آشنایی کامل با صنعت بیمه، زیر نظر مدیران با تجربه، سعی در حفظ منافع بیمه شدگان خود داشته و می کوشند با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه گذاران پیشگیری نمایند.

بیمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمایه های مالی و انسانی مناسب، خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آورد.

دندانپزشکی با بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر با هدف ایجاد تحول و ارائه خدمات بیمه‌ای متفاوت و برتر با رویکردی خدمت‌محور و تاکید بر گسترش بیمه‌های زندگی به خانواده صنعت بیمه کشور پیوسته است.

این شرکت با بهره‌مندی از کادری متخصص و متعهد و برخورداری از شبکه یک پارچه فروش در سراسر کشور با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای و رویکردی مشتری‌مدارانه، نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار داده، با رهیافت مدیریت راهبردی مبتنی بر مدل‌های کیفیت و سازمان دانش‌محور با توجه به آموزه‌های دینی و مذهبی، درصدد است «آرامش» را به معنای واقعی کلمه به بیمه‌گذاران خود هدیه دهد.شرکت بیمه کوثر درحال حاضر ۳۱ شعبه و بیش از۷۰۰ نمایندگی در سراسر کشور دارد.

دندانپزشکی با بیمه نیرو های مسلح

دندانپزشکی با بیمه نیروهای مسلح مخصوص کسانی است که جانباز هستند یا بازنشسته  تحت پوشش نیروهای مسلح هستند .بیمه تکمیلی نیروهای مسلح معمولاً با شرکت بیمه کوثر است. بازنشستگان نیروهای مسلح و افراد تحت تکفل‌شان هم می‌توانند با طرح آرامش بیمه کوثر تحت پوشش بیمه تکمیلی خدمات درمانی نیروهای مسلح باشند. سقف تعهدات طرح آرامش کوثر با دو طرح الف و ب مطابق جدول زیر است که افراد می‌توانند با توجه به نیازهای درمانی خود، طرح موردنظر خود را درخواست دهند.

دندانپزشکی با بیمه ایران

بیمه ایران در کلیه رشته‌های بیمه زندگی و غیرزندگی فعالیت می‌کند و با عرضه بیمه‌های تجاری و خانواده شامل بیمه‌های اتومبیل‌، اشخاص (عمر – حادثه – درمان )، آتش‌سوزی، باربری، مهندسی و مسئولیت بیش از ۵۰% سهم بیمه‌های بازرگانی کشور را دراختیاردارد. دربخش حمایت‌های ملی نیز اکثریت پروژه های بزرگ ملی نظیر نفت و گاز و پتروشیمی، هواپیمایی، سدسازی، نیروگاه ها و صنایع تحت پوشش بیمه ایران است که در مواقع لزوم خطرات بیمه‌شده خود را نزد بازارهای بین المللی بیمه اتکائی می کند. بیمه ایران با توجه به ظرفیت بالای ریسک‌پذیری خود، علاوه بر انجام بیمه های مستقیم، نسبت به پذیرش ریسک به صورت بیمه‌اتکایی قبولی از شرکت‌های بیمه داخلی و خارجی اقدام می کند .

نوشتهٔ پیشین
ایمپلنت قسطی در رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست