ایمپلنت قسطی در رشت

ایمپلنت قسطی در رشت

دکتر یاسمن صادقی قادر است در کلینیک خود به دلیل گران بودن قیمت ایمپلنت  ، خدمات ایمپلنت اقساطی را با شرایط توافقی بین بیمار و پزشک ارائه دهد . ایمپلنت دندان درمانی است کاملا تخصصی که در آن از ابزارها ، قطعات و متریال گران‌قیمت استفاده می‌شود. و پروتز متکی بر آن توسط لابراتوارهای تخصصی انجام می‌گیرد.

انجام این خدمات نیاز به‌صرف هزینه قابل‌توجهی داردکه ممکن است پرداخت کل آن در یک جلسه برای همه‌ی ما مقدور نباشد.یکی از امتیازاتی که یک مرکز درمانی می‌تواند برای رفاه حال بیمارانش در نظر بگیرد، پرداخت هزینه درمان به‌صورت اقساطی می‌باشد. این موضوع می‌تواند سبب شود که بسیار از افراد امکان دریافت خدمات درمانی به‌خصوص ایمپلنت را پیدا کنند.

. اگر امکان پرداخت هزینه ایمپلنت را به صورت یک جا ندارید می توانید به کلینیک دکتر یاسمن صادقی مراجعه کنید . دکتر متخصص ایمپلنت پس از مشاهده وضعیت دندان هایتان هزینه کلی و نوع پرداخت آن رامشخص می کند .

چرا هزینه کاشت دندان ایمپلنت زیاد است ؟

این نوع درمان در مقایسه با درمان های سنتی که در دندانپزشکی انجام میشود فرق داشته و هزینه های مختلفی را شامل می شود با توجه به اینکه هزینه ساخت ایمپلنت جدا بوده و یا قطعات پروتز آن و هزینه لابراتور و روکش ایمپلنت و هزینه دستمزد پرسنل و متخصص جدا بوده باعث زیاد شدن آن شده است.

هزینه کاشت دندان با انواع ایمپلنت متفاوت می باشد و باید از سیستم های شناخته شده معتبر دندانپزشکی استفاده کرد، برخی مراکز با قیمت نهایی و پایین ایمپلنت سعی در ارزان جلوه دادن قیمت ایمپلنت می کنند ، اشتباه نکنید و با تفاوت ۵۰۰ تا ۱ میلیون تومان ایمپلنت تصمیم نگیرید ، زیرا سیستم های غیر استاندارد و بی کیفیت میتواند صدمات زیادی را وارد کنند ولی اگر ایمپلنت استانداردی گذاشته شود طول عمر زیادی دارد و کیفیت نیز خواهد داشت.

نحوه پرداخت ایمپلنت قسطی

نحوه پرداخت هزینه ایمپلنت به صورت اقساطی این گونه است که بیمار باید ابتدا نیمی از هزینه درمان را پرداخت کند . سپس می تواند هزینه باقی مانده را به صورت اقساطی در مدت ۳ تا ۶ ماه پرداخت نماید .

شرایط ایمپلنت قسطی

بیماران می‌توانند با پرداخت چک‌های خود ایمپلنت خود را اقساط کنند. میزان پرداخت هر قسط ثابت و مشخص است و تحت تأثیر کاهش یا افزایش نرخ ارز قرار نخواهد گرفت . به بیان دیگر با افزایش نرخ ارز مبلغی به قرار داد بیمار اضافه نمی شود .با ایمپلنت اقساطی می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و دیگران نگران بالا بودن تعرفه های ایمپلنت نباشید .

نوشتهٔ پیشین
قیمت ایمپلنت دندان
نوشتهٔ بعدی
بیمه دندانپزشکی رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست