ساختمان قدیم دانشکده دندانپزشکی تهران واگذار می شود

ساختمان قدیم دانشکده دندانپزشکی تهران

ساختمان قدیم دانشکده دندانپزشکی تهران قدیمی‌ترین دانشکده دندان‌پزشکی ایران است که در سال ۱۳۱۶ ساخته و در سال ۱۳۱۸ به بهره‌برداری رسید و دربر گیرنده هشتاد سال تاریخ دندانپزشکی ایران است. در ابتدای دهه نود با تکمیل ساختمان جدید دانشکده در امیرآباد شمالی تهران، دانشکده به محل جدید انتقال یافت اما این ساختمان همچنان به عنوان زیر مجموعه دانشکده و دفتر برخی گروه های آموزشی و برخی آزمایشگاه ها نظیر لیزر، مواد دندانی و جامعه‌نگر استفاده میشد.

خبر واگذاری ساختمان قدیم دانشکده دندانپزشکی موجب نگرانی بسیاری از پیشکسوتان و اساتید دندانپزشکی ایران شده است . زیرا این خبر احتمال نابودی تاریخ ۸۰ ساله دندانپزشکی ایران را نشان می دهد . طبق آخرین اخبار رسیده با توافق رئیس دانشکده دندانپزشکی تهران با مدیران دانشگاه علوم پزشکی تهران، طبقه دوم ساختمان قدیم این دانشکده به زودی تخلیه و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار خواهد گرفت . این ساختمان قرار است با تغییرات کاربردی و اصلاحات ساختمانی به مرکز آموزش های الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی تهران تبدیل شود .

براساس گفته های اساتید این دانشگاه می توان گفت این تصمیم بدون مشورت و نظرسنجی با اعضای هیأت علمی بوده و تنها با توافق شخصی رئیس دانشکده با مدیران دانشگاه اتخاذ شده است اما هنوز مشخص نیست مبنای این توافق چه بوده و این ساختمان که تاریخ هشتاد ساله دندانپزشکی ایران است در ازای چه قراردادی  واگذار شده است ؟

نوشتهٔ بعدی
قیمت بلیچینگ دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آخرین مقالات

آخرین اخبار

فهرست